PayPal Nakit Kart Yardım Merkezi

PayPal Nakit Kart ön ödemeli bir karttır. Banka hesabı gerektirmez.

PayPal Nakit Kartına* harcamak istediğin kadar para yükleyebilir, yüklediğin miktar kadar internet üzerinden ya da mağazalardan yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapabilir, dilediğinde paranı ATM'lerden çekebilirsin.

* PayPal Nakit Kart bir banka hesabına bağlı değildir. Kredi, banka ya da hediye kartı değildir.

 

Dünyanın dört bir yanında yurt içinde yurt dışında özgürce alışveriş yapabilirsin.
PayPal Nakit Kart ile dünyanın her yerinde, internetten ya da mağazalardan dilediğince alışveriş yapabilirsin.

Kartını hemen kolayca alıp kullanmaya başlayabilirsin.

PayPal Nakit kart ön ödemeli bir karttır. banka hesabı gerektirmez. Websitesinden veya satış noktalarından hemen alıp kullanmaya başlayabilirsin. 

Kartınla kendi kontrolünde ihtiyacına göre harcayabilir ve para çekebilirsin.

Kartın cüzdanında ve hep yanında. Kartına harcamak istediğin kadar para yükleyebilir, yüklediğin kadar harcayabilir, ihtiyacın olduğunda ise paranı çekebilirsin.

Kartına özel Online Hizmetlerden yararlanabilirsin.

Kartına özel Online Hizmetlerden kartındaki bakiyeyi görüntüleyebilir, tüm işlemlerini kontrol edebilir, para yükleyebilir, kişisel bilgilerini değiştirebilir, kartın kaybolduysa geçici süreliğine kapatabilirsin.

PayPal Nakit Kartını yurt içinde ve yurtdışında dünyanın dört bir yanında, internette ve ya sokakta mağazalarda PayPal ile ödeme alan ya da MasterCard geçen tüm internet sitelerinde ve mağazalarda kullanabilirsin.

Nakit ihtiyacın olduğunda yurt içinde ve yurt dışında MasterCard logolu tüm ATM lerden nakit para çekebilirsin.

* Yurt dışında farklı döviz kurları üzerinden gerçekleştireceğin alışveriş ve para çekme işlemlerinde oluşacak kur maliyeti kartına yansıtılır.

15 yaş ve üzeri herkes PayPal Nakit Kart satın alabilir, alışveriş yapmak ve para çekmek için kullanabilir.

PayPal Nakit Kart almak için banka hesabın olmasına ya da banka hesabı açmana gerek yok. Ad, soyad, T.C. Kimlik Numaran, doğum tarihin, adres ve cep telefonu bilgilerin kartını alıp kullanman için yeterli bilgilerdir.

Unutma, bir kişi bir adet PayPal Nakit Kart'a sahip olabilir. Aktif olarak kullandığın TC Kimlik Numarana kayıtlı bir kart var ise yeni bir tane alıp kullanıma açamaz ve kullanamazsın.

 

PayPal Nakit kartını 2 yoldan satın alabilirsin:

- İnternet üzerinden:
“PayPal Nakit Kart Dünyasını Keşfet
” sayfasında, “PayPal nakit Kart Almak İstiyorum” linkini tıklayarak T.C. Kimlik Numaran ile hemen kart başvurusunda bulunabilirsin. Kartın ortalama 5 işgünü içinde adresine ücretsiz gönderilir.

Websitesinden başvurduğunda kart gönderim ücreti olan 4 TL, kartına ilk para yüklemenden sonra otomatik olarak 24 saat içerisinde bakiyenden düşülür.

- Anlaşmalı Satış Mağazalarından:
Kartını anlaşmalı satış mağazalarından 5 TL karşılığında satın alabilirsin. Sana en yakın satış mağazalarını görmek için tıkla.

 

 

PayPal Nakit Kart’a websitesi üzerinden başvurman durumunda kartın ortalama 5 iş günü içinde vermiş olduğun adrese teslim edilir. Eğer kartın eline ulaşmadıysa (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp veya paypal@ininal.com adresine e-posta gönderip kartınla ilgili bilgi alabilirsin.

Evet, başka birisine vermek üzere PayPal Nakit Kart satın alabilirsiniz. Ancak dikkat etmen gereken birkaç husus var:

 1. Websitesi üzerinden sadece bir kere başvuruda bulunabilirsin. Kendin için başvurduysan başkasına kart satın almak için websitesi başvurusunu şu anda kullanamazsın.
 2. Başkasına vermek üzere kartı anlaşmalı satış noktalarından satın alabilirsin. Kart satışında herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Bununla birlikte kartın alışverişlerde kullanılabilmesi için kartı verdiğiniz kişinin www.paypal.com/nakit üzerinden sağlayacağı T.C. Kimlik numarası, ad-soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi, doğum tarihi ve adres bilgisiyle kartı kişisel olarak kullanıma açması gerekir.

Keyifli alışverişler dileriz.

PayPal Nakit Kart'ın son kullanım tarihi, kartın ön yüzünde kart numarasının altında bulunan ve sırasıyla ay, yıl olarak belirtilen tarihe kadar geçerlidir.

Kullanım süresi dolduktan sonra talep etmen durumunda yeni kartın kayıtlı adresine gelebilir veya anlaşmalı mağazalardan yeni bir kart alabilirsin. Eski kartının içinde kalan bakiye varsa yeni kartına aktarabilirsin.

Ayrıntılı bilgi için (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetleriyle görüşebilirsin veya paypal@ininal.com adresine e-posta gönderebilirsin.

 

PayPal Nakit Kartını anlaşmalı satış noktalarından ya da web sitesinden aldığın zaman kartın güvenlik nedeniyle kullanıma kapalı olacaktır. Kartını kullanabilmek için web sitesi üzerinden Kullanıma Açman gerekmektedir.

Buraya tıklayarak kartını hemen kullanıma açabilir ve anında alışverişe başlayabilirsin.

Kartını anlaşmalı satış mağazalarından aldığında o noktada kartını kullanıma açmadan anında 300 TL’ye kadar para yükleyebilirsin, ancak alışverişe başlamak ve kartındaki parayı ATM'lerden çekebilmek için kartını kullanıma açman gerekmektedir.

PayPal Nakit kartını kullanıma açmak için T.C. Kimlik Numarası, ad-soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi*, doğum tarihi ve adres bilgin yeterlidir.

Web sitemizdeki “Kullanıma Aç” linkinden aşağıdaki adımları takip ederek PayPal Nakit Kartını kullanıma açabilirsin.

 1. Karşına çıkan forma T.C. Kimlik Numaranı ve kartının arkasındaki sağ alt köşede yer alan 13 haneli barkod numaranı girerek sayfanın sonundaki butona tıkla. Bir sonraki sayfaya yönlendirileceksin.
 2. Kartını websitesi üzerinden başvuru yoluyla aldıysan: Karşına gelen ad, soyadı ve doğum tarihi bilgilerini içeren formu kontrol et ve doğru olması durumunda onayla. Bir sonraki sayfaya yönlendirileceksin. Kartını anlaşmalı satış noktalarından aldıysan: Karşına gelen formu doldur. Ad, soyadı, doğum tarihi ve adres bilgilerini girerek Kullanıcı Sözleşmesini okuyarak onayla. Bir sonraki sayfaya yönlendirileceksin.
 3. Karşına çıkan forma Cep Telefonu Numaranı gir. Telefon numaranı girdikten sonra Kodu Gönder butonuna bas. Sana SMS yoluyla PAYPAL'dan gelen dört haneli geçici kodu forma girerek cep telefonunu doğrula.Bir sonraki sayfaya yönlendirileceksin.
 4. Online Hizmetlerden yararlanabilmek için kullanacağın e-posta adresini gir ve şifreni belirle.
  • 18 yaşından büyüksen PayPal hesabına ihtiyacın olacak. PayPal hesabın varsa e-posta adresin ve şifren ile giriş yapabilirsin. PayPal hesabın yoksa e-posta adresin ve kendi belirleyeceğin PayPal şifren ile ücretsiz PayPal hesabı açabilirsin.
  • 15-18 yaş arasındaysan kartını kullanıma açmak için kendine bir şifre belirlemen gerekiyor. E-posta adresini ve şifreni kullanarak Online Hizmetlere giriş yapabilirsin. Her girişinde güvenliğini sağlamak için cep telefonuna SMS yoluyla bir kod yollayacağız.
 5. Kartını kullanıma açtıktan sonra PAYPAL'dan cep telefonuna mağazalarda yapacağın alışverişlerinde ve ATM işlemlerinde kullanacağın 4 haneli şifrenin bulunduğu bir SMS gelecek. Şifren gelmezse Online Hizmetler'e giriş yaparak kişisel bilgilerin sayfasından tekrar şifre gönderimi talep edebilirsin.

* E-posta adresini sana özel bir bilgidir, güvenliğin nedeniyle sonradan değiştirilemez.

Bir kişi sadece bir PayPal Nakit Karta sahip olabilir. T.C Kimlik numarası bu eşleşmeyi sağlamak ve güvenliğin için gerekmektedir.

PayPal Nakit Kartına aşağıdaki kanallardan para yüklemesi* yapabilirsin:

 • Anlaşmalı satış noktaları: Migros'tan nakit, kredi ve banka kartınla; PTT lerden nakit yoluyla
 • TEB ATM’lerinden nakit olarak
 • Online Hizmetlerden PayPal bakiyesinden transfer yoluyla

* PayPal Nakit Karta sadece TL olarak para yükleyebilirsin.

PayPal Nakit Kartın ile yurt içinde ve yurt dışında MasterCard geçen tüm banka ATM’lerinden para çekebilirsin.

 

PayPal Nakit Kartını TEB ATM’lerinden para yüklemek ve çekmek, diğer tüm bankaların ATM’lerinden ise yalnızca para çekmek için kullanabilirsin. Unutma para çekerken TEB ATM'lerinde avantajlısın.

 

Ücretler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi “PayPal Nakit Kart Ücretler ve Limitler” bölümünden öğrenebilirsin.

* Yurt dışında farklı döviz kurları üzerinden gerçekleştireceğin alışveriş ve para çekme işlemlerinde oluşacak kur maliyeti kartına yansıtılır.

PayPal Nakit Kartını yurt içinde ve yurtdışında dünyanın dört bir yanında, internette ve ya sokakta mağazalarda PayPal ile ödeme alan ya da MasterCard geçen tüm internet sitelerinde ve mağazalarda kullanabilirsin.

Nakit ihtiyacın olduğunda yurt içinde ve yurt dışında MasterCard logolu tüm ATM lerden nakit para çekebilirsin.

* Yurt dışında farklı döviz kurları üzerinden gerçekleştireceğin alışveriş ve para çekme işlemlerinde oluşacak kur maliyeti kartına yansıtılır.

PayPal Nakit Kartını hem PayPal ödeme seçeneğiyle hem de MasterCard kabul eden tüm internet sitelerinde diğer ödeme seçenekleriyle kullanabilirsin.  
Kartın ile 3D seçeneğiyle ödeme yapmak istersen, BKM (Bankalar arası Kart Merkezi) kuralları gereği kartını kullanıma açtıktan 24 saat sonra bu işlemi gerçekleştirmene izin verilir.

Unutma PayPal geçen işyerlerinde PayPal'ı ödeme seçeneği olarak kullanırsan PayPal Alıcı Koruması* ve dönemsel kampanyalar ile daha avantajlısın.

*Daha fazla bilgi için https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/paypal-safety-and-security

PayPal Nakit Kart ön ödemeli bir karttır, o nedenle taksite seçeneği kullanılamamaktadır. PayPal Nakit Kartın ile yapacağın tüm alışveriş işlemleri peşin olarak gerçekleşir.

PayPal Nakit Kart bakiyeni Online Hizmetlerden, TEB ATM’lerinden, (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerinden veya paypal@ininal.com adresine e-posta göndererek öğrenebilirsin.

PayPal Nakit Kartın ile yaptığın tüm işlemlerini Online Hizmetlerden ve TEB ATM’lerinden görebilir,  (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerinden veya paypal@ininal.com adresine e-posta göndererek dilediğinde sorgulayabilirsin.

Online Hizmetler, PayPal Nakit Kartına özel senin için oluşturulmuş bir hizmettir. Online hizmetlerden:

 • Kart bakiyeni görüntüleyebilir,
 • Kartın kaybolduysa geçici olarak kullanıma kapatıp, açabilir
 • Online ve sokakta yapmış olduğun tüm alışverişleri görüntüleyebilir,
 • Para yükleme ve nakit para çekim işlem detaylarına bakabilir,
 • Kartına PayPal bakiyenden (18 yaşında ve büyükler için); kredi kartı ve banka kartından para yükleyebilir
 • Kişisel ve Kart Bilgilerini değiştirebilir, talep edebilir,
  • Adres, Telefon
  • 4 haneli kart şifresi değişim talebi
  • 18 yaşından genç kullanıcılarımız için Online Hizmetlere giriş şifre değişimi*
 • PayPal Nakit Kartına özel kampanyaları buradan takip edebilirsin.

*18 yaşında ve 18 yaşından büyük olan kullanıcılar PayPal hesaplarına ait şifreyi sadece PayPal müşteri hizmetlerinden değiştirebilmektedir. Daha fazla bilgiyi PayPal Yardım Merkezinden öğrenebilirsiniz.

 

PayPal Nakit Kart'a bağlı 4 adet farklı ücret kalemi bulunmaktadır:
 • Kart Satış Ücreti: Kartı anlaşmalı satış noktalarından satın alırken bir kereye mahsus ödenen bedeldir. Kart satış fiyatı 5 TL'dir.
 • Kart Gönderim Ücreti: Karta websitesinden başvurulduğunda alınan kurye ücretidir. Kart gönderim ücreti 4 TL'dir.
 • Para Yükleme Ücreti: Para yükleme ücreti kanal bazında farklılık göstermektedir.  
  • TEB ATM: Ücretsizdir.
  • Migros: İşlem başına 2 TL'dir. Kart bakiyesinden düşülmez ücret ayrıca tahsil edilir. 
  • PTT: İşlem başına yüklenen tutarın %1'i kadar tutar otomatik olarak kart bakiyesinden düşülür.
  • Online Hizmetler PayPal Bakiyesinden transfer: İşlem başına 1 TL otomatik olarak kart bakiyesinden düşülür.
   
 • Para Çekme Ücreti: Para çekimi yurt içi ve yurt dışında MasterCard geçen tüm ATM lerde geçmektedir.
  • Yurt içi TEB ATM: Ücretsizdir.
  • Yurt içi diğer tüm ATM'ler: İşlem başına 5TL'dir. Kart bakiyesinden otomatik olarak düşülür.
  • Yurt dışı tüm MasterCard geçen ATM'ler: İşlem başına 5TL'dir. Kart bakiyesinden otomatik olarak düşülür.
            

PayPal Nakit Kart'ı satış ücreti 5 TL’dir.

Anlaşmalı satış noktalarından alacağın PayPal Nakit Kartının ücretini satış noktasının sana sunduğu seçenekler doğrultusunda nakit para, banka ya da kredi kartınla ödeyebilirsin.

Web sitesi üzerinden başvuru yoluyla alınan kartlardaki kurye ücreti 4 TL'dir. Bu ücret kart eline ulaşıp, aktive edildikten sonra ilk para yüklemende bakiyenden 24 saat içerisinde otomatik olarak düşürülecektir.

Ücretler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi “PayPal Nakit Kart Ücretler ve Limitler” bölümünden öğrenebilirsin.

Para Yükleme Ücreti: Para yükleme ücreti kanal bazında farklılık göstermektedir. Kanal bazında para yükleme ücretleri aşağıdaki gibidir:

 • TEB ATM: Nakit para ile yükleme yapılabilir. ÜCRETSİZDİR.
 • Migros: İşlem başına 2 TL'dir. Kart bakiyesinden düşülmez ücret ayrıca tahsil edilir. Kredi kartı, banka kartı ve nakit ile yükleme işlemi gerçekleştirilebilir.
 • PTT: İşlem başına yüklenen tutarın %1'i kadar tutar otomatik olarak kart bakiyesinden düşülür. Nakit para ile yükleme yapılabilir.
 • Online Hizmetler PayPal Bakiyesinden transfer: İşlem başına 1 TL otomatik olarak kart bakiyesinden düşülür.

Para Çekme Ücreti: Para çekimi yurt içi ve yurt dışında MasterCard geçen tüm ATM lerde geçmektedir.

 • Yurt içi TEB ATM: Ücretsizdir.
 • Yurt içi diğer tüm ATM'ler: İşlem başına 5TL'dir. Kart bakiyesinden otomatik olarak düşülür.
 • Yurt dışı tüm MasterCard geçen ATM'ler: İşlem başına 5TL'dir. Kart bakiyesinden otomatik olarak düşülür.

 Hayır, PayPal Nakit Kartın aylık sabit bir ücreti yoktur.

PayPal Nakit Kartta günlük alışveriş limiti yoktur ancak bir yıl içinde en fazla 5.000’lik harcama yapabilirsin. 


 

 

Kartına para yükleme limitlerin:

 • 1 sene içerisinde 5.000 TL, 
 • Günlük 1.000 TL,
 • İşlem başına 300 TL'dir.

 

Para Çekme Limitin:

 • Yılda 2.000 TL,
 • Ayda 1.000 TL,
 • Günde ve işlem başına 300 TL'dir.

 

 


 

 

PayPal Nakit Kart ön ödemeli fiziksel bir karttır. Kartını cüzdanında taşıyabilir, yurt içinde ve yurt dışında hem internetten hem de sokakta mağazalardan alışveriş yapabilirsin. Kartının içerisine ne kadar para yüklersen o kadar harcama yapabilir, ihtiyacın olduğunda ise kartındaki paranı ATM'lerden çekebilirsin. 15 yaş ve üstü herkes PayPal Nakit Kart kullanabilir.

PayPal, yurt içi ve yurt dışında internet üzerinden alışveriş yapabilmeni sağlayan online bir ödeme sistemidir. PayPal ile yalnızca e-posta adresi ve şifrenle internette 9 milyondan fazla üye işyerinden daha güvenli, hızlı ve kolay ödeme yapabilirsin. PayPal ile ödeme yapmak için alışverişlerinde PayPal seçeneğini seçmen gerekmektedir. PayPal ile yaptığın alışverişlerinde Alıcı Koruması altındasın. 18 yaş ve üstü herkes bir PayPal hesabı açabilir. Daha fazla bilgiye www.paypal.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

PayPal Nakit kart bakiyen ile PayPal hesap bakiyen ortak/aynı değildir:

 

 • PayPal Nakit kartta anlaşmalı satış noktaları, TEB ATM'si ve Online Hizmetlerden ne kadar para yüklersen o kadarlık bir bakiyen bulunur.
 • PayPal hesabına para gönderilmesi durumunda PayPal bakiyendeki parayı PayPal Nakit kartında göremezsin. PayPal bakiyende bulunan parayı PayPal Nakit kartına Online Hizmetler Para yükleme seçeneğinden aktarabilirsin. 

 

18 yaşında ve 18 yaşından büyük olan kart sahipleri, PayPal Nakit kartlarını kullanıma açmak ve Online Hizmetlere girmek için güvenlik nedeniyle bir PayPal hesabına sahip olmaları gerekmektedir. Kartını kullanıma açarken e-posta tanımlama sürecinde:

 • Bir PayPal hesabı olanlar, kullanıcı adı ve şifreyle doğrulama yaparak,
 • PayPal hesabı olmayanlar ise bir PayPal hesabı açarak kartlarını kullanıma açarlar.

Kart kullanıma açıldıktan sonra belirlediğin e-posta ve şifrenle Online Hizmetler'e güvenli ve kolay giriş yapabilir, dilediğinde yurt içi ve yurt dışından PayPal ile daha güvenli ve kolay alışveriş yapabilir, üstelik PayPal hesabındaki paranı kartına aktarabilirsin.

15-18 yaş arası kart sahipleri 18 yaşına basana kadar malesef bir PayPal hesabı açamazlar. 18 yaşına bastığın gün kartına eklenen yeni hizmetlerden bir tanesi de PayPal hesabın olacak.

 

18 yaşında ve büyük olan PayPal Nakit Kart sahipleri, kartlarını kullanıma açarken bir PayPal hesabı açarak otomatik olarak kartlarını PayPal hesaplarına ekleyerek süreci tamamlarlar. Kart kullanıma açıldıktan sonra dilediğin gibi kartını PayPal ödemelerinde kullanabilirsin.

 

18 yaşından genç olan kullanıcılarımız, 18 yaşına bastıkları gün kartlarına ek hizmet olarak bir PayPal hesabı açarlar. Sizler için bu deneyimi kolaylaştırdık. 18 yaşına bastıktan sonra ilk Online Hizmetlere girişinizde otomatik olarak PayPal hesap açılımına yönlendiriliyor olacak ve kartınızı hemen açtığınız PayPal hesabına bağlıyor olabileceksiniz.


PayPal ile keyifli alışverişler dileriz...

 

PayPal Nakit kart ile PayPal hesabının ayrı bakiyeleri bulunmaktadır. PayPal hesabının kısıtlanması durumunda, PayPal Nakit kartını PayPal ödeme seçeneği dışında her yerde kullanmaya devam edebilirsin. PayPal hesap kısıtının kaldırılması durumunda ise PayPal hesabını tekrar kullanmaya başlayabilirsin.

 

PayPal Alıcı Korumasından yaralanabilmek için üye işyerlerinde ödeme seçeneği olarak PayPal'ı seçmeli ve PayPal hesap bilgilerinle (e-posta ve şifren) alışveriş yapmalısın. PayPal ödeme seçeneği dışındaki ödemelerde PayPal Alıcı koruması bulunmamaktadır.

Daha fazla bilgi için Alıcı Koruması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

PayPal Nakit Kartına ait şifreler aşağıdaki gibidir: 

 • Tüm kullanıcılarımız için Kart Şifresi:  
  • Kartınız ile ATM lerden para çekmek ve sokakta mağazalardan alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan 4 haneli şifredir. 
  • Kart Şifresi kartı kullanıma açtıktan hemen sonra otomatik olarak PAYPAL tarafından kayıtlı cep telefonunuza gönderilir.
  • Kart Şifresini daha sonra, TEB ATM lerinden değiştirebilir veya şifrenizi unutmanız durumunda Online Hizmetler Kişisel Bilgiler, (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerinden veya paypal@ininal.com adresine e-posta göndererek yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz. 
   
 • Online Hizmetlere giriş Şifresi
  • 18 yaşında ve büyük kullanıcılarımız online hizmetlere PayPal e-posta ve şifreleriyle girdiğinden şifre değişikliğini sadece PayPal yardım merkezinden gerçekleştirebilirler. 
  • 18 yaşından genç olan kullanıcılarımız Online Hizmetler şifresini, log in olurken Şifremi Unuttum butonuna basarak, (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayarak veya paypal@ininal.com adresine e-posta göndererek öğrenebilirler.
   

 

 

PayPal Nakit kartını kaybedersen, aradığın süre boyunca kartını Online Hizmetlerden kullanıma geçici süre kapatabilir, kartını bulduktan sonra tekrar kullanıma açabilirsin. 

PayPal Nakit Kartını çaldırman veya bulamaman durumunda mutlaka (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp veya paypal@ininal.com adresine e-posta gönderip kartını iptal ettirmelisin.

Kartını iptal ettirdikten sonra websitesi üzerinden yeni bir kart talebinde bulunabilir ve ya anlaşmalı satış noktalarından satın alabilirsin. Yeni bir kart satın alman halinde, güvenliğin nedeniyle tekrar kartını websitesi üzerinden kullanıma açmalısın. Unutma kartını yenilediğinde eski kartın için geçerli tüm limitler yeni kartın için de geçerli olur.

PayPal Nakit Kartını kaybettiysen, bulana kadar Online Hizmetlerden geçici süreliğe kullanıma kapayıp sonra tekrar Online Hizmetlerden kullanıma açabilirsin.

PayPal Nakit Kartını iptal etmek istiyorsan (0212) 331 70 75 numaralı Müşteri Hizmetlerinden veya paypal@ininal.com adresine e-posta göndererek iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Unutma kartını iptal ettikten sonra aynı sene içinde tekrar bir kart almak istersen, eski kartında kalan kart limitin doğrultusunda yeni kartına para yükleyebilir, çekebilir ve alışveriş yapabilirsin.